روش تولید محتوا برای دهه هشتادی‌ها! / دوران پادشاهی دیجیتال مارکتینگ

روش تولید ویدیو

روش تولید محتوا برای متولدین دهه هشتاد یکی از چالش‌های جدید کسب‌وکارهای اینترنتی است. شاید از خواندن این جمله تعجب کنید اما این موضوع یک واقعیت انکار ناپذیر است. امسال اولین گروه از متولدین دهه هشتاد وارد دانشگاه‌ها شده‌اند و به زودی به جامعه هدف بزرگی برای تبلیغات تبدیل می‌شوند!

دوران پادشاهی دیجیتال مارکتینگ

متولد دهه هشتاد، اولین نسلی است که دنیایی بدون اینترنت و تلفن همراه را نمی‌شناسند. لپ تاپ، تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها دستگاه‌هایی هستند که این امکان را به آنان می‌دهد تا با مردم درآن طرف دنیا پیوند برقرار کنند.
این ارتباطات با افراد و فرهنگ‌های مختلف به این معنی است که تنوع و فراگیر بودن در تولید محتوا باید به عنوان یک پیش فرض قرار گیرد. بنابراین روش تولید محتوا برای آن‌ها باید مطابق استانداردهای جهانی باشد.
برای تولید محتوای مناسب برای متولیدن دهه ۸۰ به نکات زیر توجه کنید.

تولید محتوا برای دهه هشتادی‌ها

قلمرو دیجیتالی خود را گسترده کنید

آیا می دانید 65٪ از افراد نسل متولد دهه هشتاد، ایمیل را برای ارتباطات تجاری ترجیح می‌دهند؟ بنابراین یک کمپین ایمیل مارکتینگ که مختص به نسل متولد دهه 1990 باشد، می تواند بسیار موفقیت آمیز باشد.

وب‌سایت خودتان را متناسب با تلفن هوشمند کنید

وب سایت شما با ارزش است و در سال 2019 و فراتر از آن، باید برای موبایل بهینه سازی شده باشد. همچنین متناسب با هر بخش بازدید کننده از جمله نسل متولد دهه هشتاد؛ اختصاصی‌سازی شود.

ویدئو حیاتی است

اگر ردایی سلطنتی برتر از ردای پادشاه وجود داشته باشد، ویدئو آن را می پوشد! بین کلیه محتوای دیجیتالی موجود، ویدئو میزان مصرف بسیار بالایی دارد. نسل متولد دهه هشتاد به طور متوسط روزانه 68 ویدئو در بسترهای مورد علاقه خود، مانند یوتیوب و اسنپ چت مشاهده می کند.
طول ویدئو می‌تواند به اندازه یک استوری اینستاگرام، کوتاه و به راحتی قابل تماشا باشد. یا می‌تواند یک فیلم طولانی باشد. نکته اصلی، یافتن نقطه اتصال مناسب بین برند شما و نسل متولد دهه هشتاد برای محتوای ویدیویی است.
دیجیتال مارکترها باید توجه داشته باشند که چه نوع ویدئوهایی نسل متولد دهه هشتاد را به بهترین وجه جذب می‌کند. آن‌ها روزشان پر از عوامل استرس‌زا ناشی از دانشگاه و اجتماع است و برای دفع فشار به ویدیو روی می آورند.
در حقیقت، نسل متولد دهه هشتاد که توسط ایپسوس و گوگل مورد نظرسنجی قرار گرفت، یوتیوب را به عنوان اولین راهکار خود برای دلخوشی و آرامش انتخاب کرده‌اند. محتوای ویدیویی ایجاد کنید که به آنها در تمدد اعصاب کمک کند!

آنها می خواهند یاد بگیرند

بیشتر دهه هشتادی‌ها می‌دانند که محیط وب سرشار از منابعی است که به آنها در یادگیری مهارت‌های جدید کمک خواهد کرد. بنابراین ویدیو یک روش تولید محتوا برای دهه هشتادی‌ها محسوب می‌شود.
تعجب‌آور این که آنها ترجیح می دهند از طریق ویدئو آن مهارت‌ها را یاد بگیرندو طبق همان نظرسنجی گوگل که قبلا اشاره شد؛ 80٪ نسل متولد دهه هشتاد از یوتیوب استفاده می‌کنند تا در مورد چیزی آگاهی بیشتری کسب کنند.
هر محتوایی که برای نسل متولد دهه هشتاد تولید می‌شود، اصالت مهم است. به وسیله محتوای آموزشی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید اما درعین حال اطمینان حاصل کنید که با فرهنگ شرکت و پیام برند شما مطابقت دارد.

شاید محتوای طولانی نتیجه بدهد!

در مورد کوتاه بودن محتوا برای نسل جدید، حرف‌های زیادی گفته شده است. حتی گفته شده برای نسل متولد دهه ۸۰ محتوا باید کوتاهتر از همه باشد و فقط در هشت ثانیه به اتمام برسد.
از این اطلاعات چندین تفسیر وجود دارد. متداول‌ترین برداشتی که دیده شده این است که تمامی مارکتینگ محتوا برای نسل متولد دهه هشتاد در قالب مختصر است.
تحقیقات جدیدتر اما اطلاعات متفاوتی نشان می‌دهد. مثلا ریس كانادا فیلمی تقریباً 90 دقیقه‌ای ASMR  را منتشر كرد كه تا به حال بیش از نیم میلیون بازدید را به خود جلب كرده است.
اگر مایل هستید مسیر محتوای طولانی را طی کنید، چند مسیر برای انتخاب وجود دارد. درست همانطور که در فیلم ریس وجود دارد، اینفلوئنسرهایی را پیدا کنید که با مخاطبان شما از نسل متولد دهه هشتاد  ارتباط برقرار کرده‌اند.
با همکاری این دسته از اینفلوئنسرها محتوا تولید کنید. اینفلوئنسرها همچنان در بین مخاطبان جوان مورد احترام هستند و همکاری با شخص مناسب می تواند باعث تقویت برند شما شود.

استفاده از پادکست

مسیر صوتی را در پیش گیرید. نسل متولد دهه هشتاد مانند نسل قبل از خود از پادکست لذت می‌برد و مایل به گوش دادن به پادکست های طولانی‌تر هستند.
در حقیقت ، 60٪ از اعضای نسل متولد دهه هشتاد به پادکست‌هایی گوش می‌دهند که حداقل 26 دقیقه زمان دارد.

منبع: https://www.marketingprofs.com/