قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام و همه فوت‌ و فن‌های آن (روش جذب مشتری در اینستاگرام – قسمت دوم)

قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام یکی از روش‌های جذب مشتری در اینستاگرام است که ریزه‌کاری‌های فروانی دارد. در قسمت قبلی مقاله؛ روش‌های کلی برای نوشتن بیو را شرح دادیم و در این قمست؛ جزییات آن را توضیح می‌دهیم:

قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام ؛ مهم‌ترین قدم!

 1. آدرس سایت، زیر بیوی شما فوق العاده مهم است، چون همان لینک قابل کلیک شما در اینستاگرام است. این دقیقاً همان جایی است می‌خواهید بازدیدکنندگان به آن بروند. باید آنها را به مقصدی واقعی هدایت کنید.
 2. خیلی از افراد از یک سرویس مانند Linktr.ee استفاده می‌کنند که یک صفحه واسط ایجاد می‌کند که در آن شما می‌توانید لینک‌های متعدد قرار دهید.
 3. جن توصیه می‌کند که یک صفحه واسطه اختصاصی در وب سایت خود ایجاد کنید که از هرگونه پاپ آپ ، نوار کناری یا حواس پرتی مبرا باشد و اساساً یک محیط حاوی چند لینک به سبک Linktr.ee را در آن صفحه بازآفرینی نماید.
 4. می‌توانید سه، چهار، یا پنج لینک خاص در آن داشته باشید چون در حال حاضر شما مالک این مراجه کننده هستید، بنابراین شما می‌توانید آنها را با تبلیغات، مجددا هدف قرار دهید.
 5. می‌توانید به استفاده از Google analytics از وضعیت خود با خبر شوید و ببینید به کدام سو می‌رود. وقتی صحبت از مشتری پروری می‌شود اهمیت این مسئله روشن می‌شود. چون شما می‌خواهید بدانید کاربرانی که به این صفحه آمده اند از اینستاگرام آمده‌اند یا نه.
 6. از آن جا به کجا رفتند؟ آیا افراد، بیشتر ازدانلود کتاب الکترونیکی روی ثبت نام وبینار کلیک می‌کنند؟ آیا افرادی که بر روی اطلاعات دوره‌های آموزشی شما کلیک می‌کنند نسبت به کسانی که به وبلاگ‌های شما سرمی زنند بیشترند؟
 7. داشتن صفحه واسط شخصی به شما این امکان را می‌دهد تا این معیار که کاربران کجا می‌روند و چه مدت در سایت شما می‌مانند را رصد کنید تا بتوانید مخاطبان خود را بهتر هدف‌گیری کنید.
 8. معمولا، مایلید که این صفحه واسط تا حدودی پنهان باشد. پس یک آدرس قابل انتشار که شما هر جای دیگر استفاده می‌کنید نخواهد بود.
 9. اگر وب سایت تان در دسترش باشد هنوز هم احتمالا در جست‌وجوی گوگل و یا درجای دیگر یافت می‌شود. با این حال به طور کلی در پی این هستید که خطر هرگونه تداخل داده را به حداقل برسانید ، تا بتوانید با دقت بیشتری آن موارد تحلیلی را اندازه گیری کنید. و از آن لینک فقط باید در اینستاگرام استفاده کنید.
 10. برای توضیح بیشتر ، لینک جین  jennstrends.com/Instagramlinks است که به یک صفحه واسط اختصاصی با شش تصویر قابل کلیک منتهی می‌شود.
 11. او توصیه می‌کند صفحه خود را حداکثر به پنج یا شش گزینه محدود کنید. اگر کاربران مجبورشوند درون صفحه بیش از حد بالا و پایین کنند ، به احتمال زیاد روی سایتتان کلیک نمی‌کنند. عنوان صفحه واسط جین این گونه است ، “به ترندهای جین خوش آمدید! بسیار خوشحالم که پست من در اینستاگرام، شما را واداشت تا اطلاعات بیشتری کسب کنید. “قرار دادن لینک در بیو اینستاگراممنبع: https://www.socialmediaexaminer.com
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0