برندگان كمپين لندرور به فضا می‌روند

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

لندرور Land Rover در راستای معرفی آخرین محصول از خودروهای شاسی‌بلند SUV اقدام به راه‌اندازی یک کمپین بازاریابی کرده‌است.
این کمپین بر پایه تجربه اکتشاف‌های جدید با لندرور طرح‌ریزی شده‌است و برهمین اساس شرکت کنندگان در این کمپین می‌توانند با ارسال یک ویدئو از تجربیات و اکتشافات خود در این کمپین شرکت کنند.
landrover
شعار کمپین لندرور برای خودروی جدید سری Discovery خود « اکتشاف کهکشانی Galactic Discovery » نام دارد که در 29 کشور برگزار می‌گردد. برندگان این کمپین در ماه دسامبر انتخاب می‌شوند و می‌توانند به‌همراه سه تن از دوستان‌شان به اکتشاف کهکشانی بروند.
discovery-hed-2014
کمپین اکتشاف کهکشانی با همکاری کارآفرین برتر ریچارد برانسون و شرکت هواپیمایی او به‌نام Virgin Galactic برگزار می‌شود.
مدیر بازاریابی شرکت جگوار و لندرور عقیده دارد که این مسابقه با هدف ایجاد یک تجربه منحصربه‌فرد و تماشای کره زمین از بالا برگزار شده است.

برای دریافت اطلاعات کامل از این کمپین به وب‌سایت لندرور سر بزنید و یا در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #ReadyToDiscover آن را دنبال کنید.

متأسفانه با توجه به سیاست‌گذاری‌های غلط در زمینه حمایت از تولیدات داخلی، هیچگاه در ایران شاهد برگزاری کمپین‌های بازاریابی از سوی شرکت‌های خودروسازی نخواهیم بود. سیاست‌هایی که نه تنها به استقلال و خودکفائی صنایع داخلی منجر نشده است بلکه تمامی هزینه‌های آن را مصرف کنندۀ ایرانی می‌بایست پرداخت کند.

این مطلب از سوی دیده بان بازار، با حمایت مالی شبکه تبلیغات، که ارائه دهنده سرویس آنلاین برای تبلیغات هدفمند و اثر بخش است تهیه شده است.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0