فهرست محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام – خرداد 1398

مهناز افشار در صدر لیست محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

در این مقاله به بررسی آمار محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام بر اساس تعداد فالوور در خرداد 98 می‌پردازیم. تعداد کاربران ایرانی فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از 24 میلیون نفر است و از این لحاظ ایران رتبه هشتم را در بین دیگر کشورهای در حال استفاده از اینستاگرام به خود اختصاص داده است. (منبع: اقتصاد نیوز)

لیست محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام در یک نگاه

مهناز افشار، مثل گزارش‌های قبلی در صدر و رتبه اول محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایران قرار دارد و نسبت به تیر ماه سال گذشته بالغ بر 1 میلیون و 500 هزار نفر به فالوورهای او افزوده شده است.

محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

در یک سال گذشته رشد تعداد فالوورهای رامبد جوان نسبت به رشد تعداد فالوورهای مهناز افشار بسیار بیشتر بوده است. رامبد جوان با به دست آوردن دو میلیون فالوور در یک سال گذشته، هم اکنون 8.6 میلیون فالوور دارد و در رده دوم قرار دارد. حسن ریوندی، استندآپ کمدین مشهور، نیز با 8.6 میلیون فالوئر در رتبه سوم قرار دارد.

بابک جهانبخش با 2 میلیون و 800 هزار فالوور، آرش AP با 2 میلیون و 300 هزار نفر و احسان خواجه امیری با 2 میلیون و 100 هزار فالوور پرطرفدارترین خواننده‌های ایرانی در اینستاگرام هستند که البته به طور قانونی در ایران نیز فعالیت می‌کنند. آقایان محسن ابراهیم زاده، محسن چاوشی، محسن یگانه و سیروان خسروی، همگی با تعداد تقریبی 1 میلیون و 900 هزار فالوور نیز در رده‌های بعدی قرار دارند.

ورزشکاران مشهور و اینستاگرام

در بین فوتبالیست‌ها علی کریمی، علی دایی و سردار آزمون به ترتیب با 4.2، 4.1 و 3 میلیون فالوور  در رده اول تا سوم قرار دارند.  در گزارش قبلی تعداد فالوورهای علی دایی بیشتر از علی کریمی بود و الان تعداد فالوورهای علی کریمی حدود 100 هزار نفر بیشتر از علی دایی است.

از دیگر ورزشکاران حاضر در لیست محبوب ترین سلبریتی های ایرانی می‌توان به امیرعلی اکبری با 1.7 میلیون فالوور و سعید معروف با 1.6 میلیون فالوور اشاره کرد. امیرعلی اکبری با توجه به موفقیت در رقابت‌های مختلف بین‌المللی فالوورهای زیادی به دست آورده است. رشد تعداد فالوورهای سعید معروف نیز با درخشش چشمگیر او در رقابت‌های لیگ والیبال ملت‌های جهان افزایش داشته است.

در لیست محبوب ترین سلبریتی های ایرانی نام مهناز افشار، رامبد جوان وحسن ریوندی در گروه 8 میلیونی‌ها قرار گرفت و بهنوش بختیاری نیز تنها فرد حاضر در گروه 7 میلیونی‌هاست.

بیشترین و کمترین رشد تعداد فالوور

از انتشار گزارش قبلی در تیر ماه 97 تا گزارش فعلی، پرویز پرستویی (1 میلیون و 900 هزار)، رامبد جوان (1 میلیون و 500 هزار)، بهنوش بختیاری (1 میلیون و 400 هزار) و محمدرضا گلزار (1 میلیون 200 هزار) بیشترین رشدهای تعداد فالوور را داشته اند.

رضا عطاران (100 هزار) و سحر قریشی (۲۰۰هزار) افرادی هستند که کمترین رشد تعداد فالوورها را در بین رتبه‌های برتر داشته اند.

سلبریتی‌های ایرانی که در اینستاگرام تاثیرگذار هستند

با توجه به مسائل پیش آمده در چند ماه اخیر توجه زیادی به افراد خاصی از این لیست وجود داشته است.

استاد پرویز پرستویی به خاطر پست‌های اجتماعی و مهناز افشار به واسطه پست‌های جنجالی در رابطه با مسائل اجتماعی و محمدرضا گلزار به خاطر مسابقه «برنده باش» از جمله افرادی هستند که در این مدت توجه زیادی معطوف به آن‌ها بوده است.

راهنمای نمودار:
اعداد را در هزار ضرب کنید.
جهت مشاهده اطلاعات بیشتر روی نوار هر سلبریتی حرکت کنید.

Chart by Visualizer