بستن

فهرست محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام – خرداد ۱۳۹۸

مهناز افشار

در این مقاله به بررسی آمار محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام بر اساس تعداد فالوور در خرداد ۹۸ می‌پردازیم. تعداد کاربران ایرانی فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از ۲۴ میلیون نفر است و از این لحاظ ایران رتبه هشتم را در بین دیگر کشورهای در حال استفاده از اینستاگرام به خود اختصاص داده است. (منبع: اقتصاد نیوز)

لیست محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام در یک نگاه

مهناز افشار، مثل گزارش‌های قبلی در صدر و رتبه اول محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایران قرار دارد و نسبت به تیر ماه سال گذشته بالغ بر ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر به فالوورهای او افزوده شده است.

محبوب ترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

در یک سال گذشته رشد تعداد فالوورهای رامبد جوان نسبت به رشد تعداد فالوورهای مهناز افشار بسیار بیشتر بوده است. رامبد جوان با به دست آوردن دو میلیون فالوور در یک سال گذشته، هم اکنون ۸٫۶ میلیون فالوور دارد و در رده دوم قرار دارد. حسن ریوندی، استندآپ کمدین مشهور، نیز با ۸٫۶ میلیون فالوئر در رتبه سوم قرار دارد.

بابک جهانبخش با ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار فالوور، آرش AP با ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر و احسان خواجه امیری با ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار فالوور پرطرفدارترین خواننده‌های ایرانی در اینستاگرام هستند که البته به طور قانونی در ایران نیز فعالیت می‌کنند. آقایان محسن ابراهیم زاده، محسن چاوشی، محسن یگانه و سیروان خسروی، همگی با تعداد تقریبی ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار فالوور نیز در رده‌های بعدی قرار دارند.

ورزشکاران مشهور و اینستاگرام

در بین فوتبالیست‌ها علی کریمی، علی دایی و سردار آزمون به ترتیب با ۴٫۲، ۴٫۱ و ۳ میلیون فالوور  در رده اول تا سوم قرار دارند.  در گزارش قبلی تعداد فالوورهای علی دایی بیشتر از علی کریمی بود و الان تعداد فالوورهای علی کریمی حدود ۱۰۰ هزار نفر بیشتر از علی دایی است.

از دیگر ورزشکاران حاضر در لیست محبوب ترین سلبریتی های ایرانی می‌توان به امیرعلی اکبری با ۱٫۷ میلیون فالوور و سعید معروف با ۱٫۶ میلیون فالوور اشاره کرد. امیرعلی اکبری با توجه به موفقیت در رقابت‌های مختلف بین‌المللی فالوورهای زیادی به دست آورده است. رشد تعداد فالوورهای سعید معروف نیز با درخشش چشمگیر او در رقابت‌های لیگ والیبال ملت‌های جهان افزایش داشته است.

در لیست محبوب ترین سلبریتی های ایرانی نام مهناز افشار، رامبد جوان وحسن ریوندی در گروه ۸ میلیونی‌ها قرار گرفت و بهنوش بختیاری نیز تنها فرد حاضر در گروه ۷ میلیونی‌هاست.

بیشترین و کمترین رشد تعداد فالوور

از انتشار گزارش قبلی در تیر ماه ۹۷ تا گزارش فعلی، پرویز پرستویی (۱ میلیون و ۹۰۰ هزار)، رامبد جوان (۱ میلیون و ۵۰۰ هزار)، بهنوش بختیاری (۱ میلیون و ۴۰۰ هزار) و محمدرضا گلزار (۱ میلیون ۲۰۰ هزار) بیشترین رشدهای تعداد فالوور را داشته اند.

رضا عطاران (۱۰۰ هزار) و سحر قریشی (۲۰۰هزار) افرادی هستند که کمترین رشد تعداد فالوورها را در بین رتبه‌های برتر داشته اند.

سلبریتی‌های ایرانی که در اینستاگرام تاثیرگذار هستند

با توجه به مسائل پیش آمده در چند ماه اخیر توجه زیادی به افراد خاصی از این لیست وجود داشته است.

استاد پرویز پرستویی به خاطر پست‌های اجتماعی و مهناز افشار به واسطه پست‌های جنجالی در رابطه با مسائل اجتماعی و محمدرضا گلزار به خاطر مسابقه «برنده باش» از جمله افرادی هستند که در این مدت توجه زیادی معطوف به آن‌ها بوده است.

راهنمای نمودار:
اعداد را در هزار ضرب کنید.
جهت مشاهده اطلاعات بیشتر روی نوار هر سلبریتی حرکت کنید.

برچسب : سلبریتی ها در اینستاگرامسلبریتی های ایرانیمحبوب ترین سلبریتی های ایرانی
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ به یکی از ابزارهای محبوب جهت مدیریت…