جنسیس 2022 با ظاهری فریبنده و زیبا

جنسیس 2022
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

سدان جنسیس G90 چند سال پیش دستخوش نوسازی گسترده‌ای شد. حالا نیز به نظر می‌رسد که یک نسل کاملا جدید در راه باشد. در حال حاضر جنسیس 2022 فقط نمایی بیرونی از خودروی سدان جدید خود را به نمایش گذاشته اما این ظاهر جدید در کنار وعده‌های چشمگیر برند امید را در دل طرفداران زنده می‌کند.

هیوندای جنسیس 2022

به طور کلی این مدل خودرو جدید با ارتفاع کمتر و پهنای بیشتر نسبت به مدل فعلی تا حدودی شیک و باشکوه به نظر می‌رسد. قسمت جلوپنجره خودرو را یک صفحه مشبک بزرگ تشکیل می‌دهد. چراغ‌های جلو دو قسمتی بوده و با چراغ‌های راهنمای نصب شده بر روی گلگیر مطابقت دارد. جالب این که کاپوت یکدست بوده و خطوط برش را به حداقل می‌رساند.

بیشتر بخوانید: جنسیس کوپه | راهنمای خرید Genesis Coupe

در کناره‌ها، قوس‌های موجود، بر روی پهنای خودرو و ظاهر زیبای چرخ‌ها تاکید می‌کند. پانل‌ها نیز بسیار تمیز طراحی شده و خطوط ظریفی بر روی آن‌ها جلب توجه کرده که از ابتدا تا انتهای پانل‌ها کشیده شده‌اند. دستگیره‌های ساده و خطی این ظاهر زیبا و موزون را کامل می‌کند. چراغ‌های عقب بزرگ و خطی نیز با نوردهی بیشتر نسبت به مدل قبلی، با خطوط برش گلگیر مطابقت دارند.

متاسفانه هنوز نتوانسته‌ایم داخل خودرو مدل G90 را ببینیم اما با توجه به تجارب قبلی به دست آمده از تازه ترین مدل‌های خودرو جنسیس، جنسیس 2022 نیز باید زیبا و فریبنده باشد. به احتمال بالا پیشرانه این خودرو یک موتور 6 سیلندر خورجینی (V6) با سیستم توربو دوقلو باشد. این احتمال نیز هنوز وجود دارد که جنسیس 2022 با موتور 5.0 لیتری V8 عرضه شود، اما بعید به نظر می‌رسد.

سیستم چهار چرخ متحرک و عقب حتما همراه گیربکس هشت سرعته اتوماتیک عرضه خواهد شد. در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری درباره مشخصات و طراحی داخلی خودرو مدل G90 جنسیس ارائه خواهد گردید.

منبع: autoblog.com