کمپین تبلیغاتی مرسدس بنز: در سفر به مکه روح خود را تزکیه کنید

کمپین تبلیغاتی مرسدس بنز

در کمپین تبلیغاتی مرسدس بنز برای ماه رمضان موسوم به «جاده ای به سمت مکه»، محصول آژانس های تبلیغاتی «Leo Burnett» و «Publicis Emil»، کاپیتان هواپیما، نبیل الرستمانی سوار بر خودروی مرسدس بنز در ماه مبارک رمضان به سمت مکه رفته و در همین حال به تزکیه نفس خود نیز می‌پردازد. برند مرسدس بنز به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، روند ساخت یک سری مستند‌ تبلیغاتی با هدف تزکیه روح را کلید می‌زند.

قرن‌ها پیش زیارت کعبه و سفر حج سوار بر شتر و با طی مسافتی طولانی انجام می‌شد، اما امروزه سفر هوایی به مکه فقط چند ساعت طول می‌کشد. علی‌رغم سرعت فراوان و تسهیل شرایط سفر با هواپیما، در طول سفر هوایی دیگر امکان آشنایی با میراث غنی، سنت‌های ارزشمند و عقاید و باور‌هایی که در زمین با گذشت زمان از بین رفته اند نیست و همین مسئله نیز جذابیت سفر به این شهر قدیمی و غنی را از بین می‌برد.

مطالعه بیشتر: کمپین بازاریابی مرسدس بنز برای فناوری جدید

در ماه رمضان امسال، کمپین تبلیغاتی مرسدس بنز تحت عنوان «راهی به سوی مکه» راه اندازی شد. این مستند چهار قسمتی در قالب سفری برای تزکیه روح، توسط آژانس تبلیغاتی «Publicis Emil» و با همکاری شرکت فیلمسازی «Stocked» ساخته و تولید شد. در کمپین تبلیغاتی مرسدس بنز با کاپیتان هواپیما، نبیل الرستمانی در حالی همراه می‌شویم که شخصیت یک مرد خانواده دوست اماراتی و خلبان سرفراز هواپیمای‌های مسافربری را دارد، در ادامه وی در مسیری غافلگیر کننده برای تهذیب و تزکیه قرار می‌گیرد. او با پشت سر گذاشتن دوران موفق هدایت هواپیما و عبور موفق از تنش‌های موجود در زندگی شخصی خود، بر روی زمین حرکت کرده و با سفر به زمان، با سنت‌ها، آداب، رسوم و باور‌های مختلف و ارزش‌های گرانقدر و ماندگاری که به عنوان میراثی ارزشمند سینه به سینه به نسل جدید منتقل شده اند، آشنا می‌گردد. در نهایت می‌توانید نبیل الرستمانی را در این سفر جذاب و هیجان انگیز دنبال کنید.

منبع: www.lbbonline.com