کوکاکولا و کریسمس : کسی را خوشحال کن

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

“چگونه یک نفر را خوشحال کنید؟”

کوکاکولا Coca-Cola تبلیغات کریسمس 2014 خود را شروع کرده است. این برند که با شعار برند خود یعنی open happiness ، سعی کرده است پیام‌آور شادی و سرخوشی باشد، در تبلیغات چند سال اخیر خود تمرکزش را روی شاد کردن مردم قرار داده است.
coca-cola
حال کوکاکولا با انتشار چندین تیزر تبلیغاتی به استقبال کریسمس 2014 رفته است.
کوکاکولا در کمپین “کسی را خوشحال کن” سعی کرده است به طرفداران خود یادآوری کند تا تلاش کنند در تعطیلات پیش‌رو با کارهای کوچک خود شادی و خوشحالی را به دیگران منتقل کنند. این کمپین می‌گوید زمان، توجه، عشق و خندۀ خود را با خانواده، دوستان و حتی غریبه‌ها به اشتراک بگذارید.
کوکاکولا مسئولیت اجتماعی سازمان CSR خود را چیزی فراتر از فعالیت‌های روزمره تعیین کرده است و آن هم چیزی نیست جز انتشار شادی در میان مردم.

همانطور که در این تبلیغ می‌بینید، بابانوئل Santa نقش اصلی را بازی می‌کند؛ از همین رو، به صورت محدود تعدادی نوشیدنی مختلف از برند کوکاکولا با تصویر بابانوئل نیز برای تعطیلات تهیه شده است.
جالب است که بدانید، کاروان شادی کوکاکولا شامل پنج کامیون که هر یک با 30 هزار چراغ قرمز و سفید تزئین شده است، قرار است به 200 شهر سفر کنند تا پیام‌آور شادی در میان مردم باشند.
علاوه‌بر این کوکاکولا با تهیه اسباب‌بازی های مختلف به مبلغی در حدود 75 هزار دلار به بنیاد Marine Toys for Tots کمک کرده است.

اگر دوست داشته باشید اخبار و اطلاعات این کمپین را دنبال کنید کافی‌ست #MakeSomeoneHappy را در شبکه‌های اجتماعی جستجو کنید.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0