افزایش بازدید اینستاگرام و معرفی 5 ابزار برای استوری و جذب مخاطبان

افزایش بازدید اینستاگرام
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

افزایش بازدید اینستاگرام یکی از دغدغه‌های اصلی  صاحبان پیج و کسب‌وکارهاست. در این مقاله به معرفی 5 ابزار استوری برای افزایش بازدید می‌پردازیم.
مشاغل می‌دانند که رضایت مشتریان روشی اثبات شده برای افزایش درآمد است. اگر می‌خواهید نظرات مشتریان خود را در مورد شغل ، محصول یا خدمات خود بدانید ، جمع آوری بازخورد مشتری مهم است.
مصرف کنندگان از به اشتراک گذاشتن تجربیات مثبت یا منفی خود با سایر مشتریان بالقوه در رسانه‌‌های اجتماعی خجالتی نیستند و 66٪ از مصرف کنندگان به راحتی و به صورت آنلاین اظهار نظر می‌کنند. بنابراین چرا از استوری‌‌های اینستاگرام خود برای تشویق مردم برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود استفاده نمی‌کنید که باعث افزایش بازدید اینستاگرام می‌شود؟
با عمر کوتاه 24 ساعته، استوری‌‌های اینستاگرام احساس فوریت ایجاد می‌کنند که کاربران را به تماشای مطالب زودگذر وادار می‌کند بنابراین جای تعجب نیست که استوری‌‌‌‌‌ها 15 برابر سریعتر از فید رشد کرده‌‌‌‌اند. محتوای داستان ، مخاطب را درگیر می‌کند و ویژگی‌‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

این مقاله‌ها را هم بخوانید:

در اینجا پنج روش برای استفاده از استوری‌‌های اینستاگرام برای جمع آوری بازخورد مشتری و افزایش بازدید اینستاگرام ارائه شده است:

1.  افزایش بازدید اینستاگرام با برچسب نظرسنجی

برچسب نظرسنجی استوری‌‌های اینستاگرام روشی سریع و مؤثر برای فهمیدن ترجیحات و اولویت‌‌‌‌‌ها مشتریان است. این امکان را به شما می‌دهد تا نظرسنجی‌‌های یک سوال را در استوری‌‌های خود به اشتراک بگذارید و دنبال کنندگان شما می‌توانند به انتخاب خود رأی دهند و نتایج در زمان واقعی را مشاهده کنند.
وقتی برچسب نظرسنجی را به استوری خود اضافه می‌کنید، در قسمت Ask a Quastion، دکمه‌‌های Yes و No را می‌بینید. سؤال خود را در قسمت متن تایپ کنید. اگر می‌خواهید پاسخ‌‌های نظرسنجی خود را شخصی سازی کنید، روی کادر Yes و No ضربه بزنید و سپس سوال خود را تایپ کنید.

افزایش بازدید اینستاگرام
بسیاری از مارک‌‌‌‌‌ها از استیکر نظرسنجی در استوری‌‌های خود استفاده می‌کنند. بیایید به عنوان نمونه به Sephora نگاه کنیم. شرکتی که بر اهمیت مکالمه‌‌های دو طرفه با مشتریانشان تأکید دارد، استفاده از برچسب نظرسنجی در استوری‌‌های آنها کاملاً معنادار است. این امکان را به آنها می‌دهد تا با دنبال کنندگان خود ارتباط برقرار کنند و ترجیحات آنها را بهتر بشناسند.
در یک رویداد اخیر ، Sephora از افراد مشهور در مورد ترجیحات آرایش خود پرسید و فیلم‌‌های کوتاهی از پاسخ‌‌های خود را بارگذاری کرد. سپورا از برچسب نظرسنجی استفاده کرد تا به دنبال کنندگان خود اجازه دهد که به انتخاب خودشان رای دهند.

ابزار استوری اینستاگرام
از آنجا که برچسب نظرسنجی به شما امکان می‌دهد گزینه‌‌های ارائه شده خود را تنظیم کنید ، می‌توانید خلاقیت خود را بی پروا اجرا کنید تا دریابید که مخاطبان شما عاشق چه هستند. برخی گزینه‌‌‌‌‌ها برای ارزیابی ترجیحات مشتری عبارتند از:

  • گزینه‌‌های محصول (رنگ ، نگاه ، شکل و غیره)
  • ویژگی‌‌‌‌‌ها
  • قیمت گذاری

2. افزایش بازدید اینستاگرام با دکمه کشویی Emoji

آیا می‌خواهید یک لایه عاطفی اضافه کنید تا دریابید که نظر و احساس دنبال کنندگان شما نسبت به یک محصول جدید چیست؟ از برچسب کشویی emoji استفاده کنید. این یکی دیگر از ویژگی‌‌های استوری‌‌های اینستاگرام است که به شما کمک می‌کند تا بازخورد غنی‌‌‌‌‌‌تری داشته باشید.
برای استفاده بیشتر از این ویژگی، سؤال خود را تایپ کنید و سپس در کتابخانه ایموجی‌‌‌‌‌ها جست‌وجو کنید تا یکی از آنها را با روحیه سوال شما جست‌وجو کنید. وقتی طرفداران شما استوری‌‌های شما را مشاهده می‌کنند، می‌توانند emoji را به سمت چپ یا راست بکشند و سپس آن را منتشر کنند تا پاسخ آنها را ثبت کنند. بعد از مشارکت مردم ، می‌توانند پاسخ متوسط سایر دنبال کنندگان را مشاهده کنند.
برای توضیح بیشتر، نگاهی بیندازید که H&M چگونه از دکمه کشویی ایموجی استفاده کرده و از دنبال کنندگانشان سؤال می‌کند که در مورد لباس‌‌های دنباله دار چه احساسی دارند.

استوری اینستاگرام
و در اینجا مثال دیگری از Missguided ارائه شده است. این شرکت مشهورترین لباس‌‌‌‌‌ها را برای سلبریتی‌‌‌‌‌ها برای راه رفتن روی فرش قرمز از جوایز 2020 BRIT منتشر کرد و شامل اسلایدر ایموجی بود تا به دنبال کنندگان اجازه دهد تا نشان دهند که آیا عاشق لباس هستند.

برچسب Emoji Sliderهنگامی‌که از برچسب کشویی emoji در استوری‌‌های خود استفاده می‌کنید، می‌توانید ببینید چه کسی پاسخ داده است و چگونه هر شخص رأی داده است. این فرصتی مناسب برای برقراری ارتباط شخصی با طرفداران خود برای ایجاد وفاداری و اعتماد به کسب و کار می‌دهد.

چرا به دایرکت اینستاگرام زحمت می‌دهید؟ براساس اینستاگرام ، 150 میلیون نفر هر ماه، برای برقراری ارتباط مستقیم با یک تجارت، از دایرکت اینستاگرام استفاده می‌کنند و یک سوم از این تعامل‌‌‌‌‌ها با استوری در اینستاگرام شروع می‌شود. کاربران تمایل دارند با مارک‌‌های اینستاگرام ارتباط برقرار کنند ، بنابراین به خاطر کمبود وقت و انرژی به صورت فیزیکی به فروشگاه نمی‌روند و از طریق پیام‌‌های مستقیم به آن افراد ارتباط شخصی برقرار می‌کنند و نیازهای خود را به صاحب صفحه اینستاگرام منتقل می‌کند.

3. افزایش بازدید اینستاگرام با استفاده از استیکر سؤالات

طبق تحقیقات اجتماعی Sprout در حدود 78 مردم می‌خواهند مارک‌‌‌‌‌ها از رسانه‌‌های اجتماعی استفاده کنند تا اطلاعات مارک‌‌‌‌‌ها را جمع کنند. اگر به دنبال راه‌‌هایی برای شروع گفتگو با دنبال کنندگان اینستاگرام خود هستید، از برچسب سؤالات استفاده کنید.
برچسب سوالات به شما امکان می‌دهد در استوری‌‌های خود یک سؤال باز بپرسید. این به دنبال کنندگان شما این فرصت را می‌دهد که بازخورد خود را بدون پاسخ‌‌های محدود از میان گزینه‌‌های موجود ارائه دهد. این یک روش عالی برای جمع آوری نقاط درد مشتری است تا بتوانید راه حل بهتری ارائه دهید.
در ژوئیه سال 2019 ، Dunkin گزینه جدید منوی وگان ، ساندویچ‌‌های صبحانه Beyond Meat را راه‌‌‌‌اندازی کرد، که در ابتدا فقط در مکانهای منهتن دانکین موجود بود. به افتخار راه‌‌‌‌اندازی، دانکین از برچسب سؤال‌ها برای جمع آوری بازخورد از دنبال کنندگان اینستاگرام خود در مورد گزینه منو، استفاده کرد.
دانکین با تجزیه و تحلیل پاسخ‌‌های مصرف کنندگان، فهمید که منوی وگان بیشتر مورد تقاضا قرار می‌گیرد، بنابراین این شرکت بعداً صبحانه Beyobd Meat  خود را به بیش از 9000 مکان گسترش داد.

افزایش بازدید با Questions Sticker

در مطلب زیر ، Milk Makeup از برچسب سؤالات برای تحریک کردن یک محصول جدید استفاده کرده و از طرفداران اینستاگرام خود دعوت کرده است که حدس بزنند این محصول چیست. این شرکت صدها پاسخ دریافت کرد که نشان دهنده قدرت انتظار مشتری است. این بازخورد باعث شد شرکت به درک بهتری از نیازها و انتظارات مشتریان از محصول خود بپردازد و فرصت‌‌های بیشتری را برای محصولات جدید نشان دهد.

تحریک کاربران اینستاگرام

4. افزایش بازدید اینستاگرام با (Swipe-Up Link)

آیا شما یک حساب کاربری تأیید شده در اینستاگرام هستید؟ یا شما بیش از 10K دنبال کننده دارید؟ برای به دست آوردن نظرات عمیق مشتری ، بیشترین استفاده را از لینک Swipe-Up در استوری‌‌های خود داشته باشید. شما می‌توانید با قرار دادن این لینک در استوری خود، دنبال کنندگان خود را به صفحه بررسی رضایت مشتری هدایت کنید.
برای جلب توجه بینندگان و تشویق آنها برای تکمیل نظرسنجی، یک جایزه و یا امکان خرید یک محصول با تخفیف زیاد و سپس پر کردن «فرم نظرسنجی بازخورد را پر کنید» به عنوان یکی از الزامات مشارکت پیشنهاد دهید. از آنجا که استوری‌‌های اینستاگرام فقط برای مدت زمان کوتاهی در دسترس هستند، دنبال کنندگان شما برای کسب جایزه هم که شده زودتر نظرات خود را با شما در میان می‌گذارند.
صفحه Oasis Festival از استوری‌‌های اینستاگرام استفاده کرد تا دنبال کنندگان خود را درباره زمان و شرایط برگزاری جشنواره جدید آگاه کند و در ازای ارائه بازخورد مشتری، چهار بلیط به این این جشنواره هدیه می‌دهد.

چگونه Swipe-Up Link بگذاریم؟

حتی برای گرفتن نتایج بهتر، آنها نظرسنجی از رضایت مشتری را در یک پست اینستاگرام به اشتراک گذاشتند.

Swipe-Up Link چیست

همچنین ممکن است برای ایجاد انگیزه در مورد دنبال کنندگان وفادار خود ، از جوایز ارجاع استفاده کنید تا کلمه ای را درباره نظرسنجی خود در انجمن‌‌های خود پخش کنید. این می‌تواند به شما کمک کند حتی افراد بیشتری را جذب کنید که می‌توانند نظرات خود را برای فرصتی برای کسب چیز ارزشمند، به اشتراک بگذارند.

5. استفاده از Quiz Sticker

درصورتی که بازخوردهایی از دنبال کنندگان که مشتری شما نیستند جمع آوری کنید، اینستاگرام منبع قابل توجهی برای تحقیقات بازار نیست. برای انجام تحقیقات کیفی ، باید مطمئن شوید که اینستاگرام شما مخاطب مورد نظر شما را در بر می‌گیرد.
چطوری این کار را انجام می‌دهید؟ با استفاده از برچسب مسابقه، از سؤالات چند گزینه مربوط به دنبال کنندگان خود بپرسید. وقتی انتخاب خود را انجام دادند ، جواب درست را در زمان واقعی می‌بینند. این ویژگی نه تنها جذب کاربر را افزایش می‌دهد بلکه به شما کمک می‌کند تا ارزیابی کنید که طرفداران شما از برند شما چه چیزی را می‌شناسند.
Booking.com اغلب از بخش “Guess Where” در استوری‌‌های اینستاگرام خود استفاده می‌کند تا مسافران پرشور را آزمایش کند و آنها را درگیر در تعامل نگه دارد. پیش از به اشتراک گذاشتن برچسب مسابقه، این شرکت سرنخ‌‌های مختلفی را برای جلب علاقه و کمک به افراد در انتخاب صحیح ارسال می‌کند.

Quiz Sticker اینستاگرام

بعد از رای دادن به مسابقه، کاربران اینستاگرام می‌تواند ببیند که آیا آنها جواب درست را داده‌‌‌‌اند یا خیر. این شرکت همچنین یک استوری در مورد پاسخ صحیح اختصاص داده و لینک swipe-up link آن را در استوری قرار داده است. این امکان را می‌دهد تا درباره کشور برجسته اطلاعات بیشتری کسب کنند.

چگونه از Quiz Sticker استفاده کنیم

وقتی از استیکر مسابقه در استوری خود استفاده می‌کنید ، می‌توانید ببینید که هر گزینه چند درصد رای آورده است و هر شخص چگونه رأی داده است. برای مشاهده نتایج مسابقه ، کافی است انگشت خود را روی لینک گذاشته بالا بکشید. اگر اکثر دنبال کنندگان شما مارک شما را به خوبی می‌شناسند ، احتمالاً هنگام استفاده از استوری خود داده‌‌های کیفی را برای جمع آوری بازخورد مصرف کننده دریافت خواهید کرد.

نتیجه گیری

وقتی استوری‌‌های اینستگرام در سال 2016 ابداع شد، هیچ کس نمی‌توانست پیش بینی کند که این قالب با محتوای کوتاه از نسخه اصلی Snapchat پیشی خواهد گرفت. فقط در سال اول، استوری اینستاگرام مدت زمانی را که افراد برای تهیه یک استوری و دیدن استوری‌‌‌‌‌ها وقت می‌گذارند از 15 تا 32 دقیقه افزایش داد. امروز ، روزانه 500 میلیون نفر از اینستاگرام استوری استفاده می‌کنند.
با طول عمر 24 ساعت ، استوری‌‌های اینستاگرام کاربر را مشغول می‌کنند و به ایجاد انگیزه در دنبال کنندگان خود برای برقراری ارتباط با برند شما کمک می‌کنند. اگر می‌خواهید طرفداران خود را بهتر بشناسید و نظرات مشتری را جمع آوری کنید ، از استوری‌‌های اینستاگرام استفاده کنید. این نرم افزار بسیاری از ویژگی‌‌های خاص تجاری را ارائه می‌دهد که می‌تواند به شما در سهولت بازخورد مصرف کننده کمک کند.
شما چی فکر می‌کنید؟ آیا قصد دارید از تاکتیک‌‌های بازخورد مشتری که در اینجا نشان داده شده استفاده کنید؟ اگر چنین است ، ویژگی‌‌های استوری اینستاگرام برای شما جالب تر به نظر می‌رسد؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: https://www.socialmediaexaminer.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0