تشخیص فالوئر فیک اینفلوئنسرها

فالوور فیک

خرید فالوور فیک در اینستاگرام بسیار رواج دارد بنابراین اجازه ندهید که اعداد شما را فریب دهند! با افزایش محبوبیت اینفلوئنسر مارکتینگ، جای تعجب نیست که خرید فالوور جعلی اینقدر رواج داشته باشد. اما خوشبختانه، روش‌هایی وجود دارد که تشخیص بدهیم که چه کسی فالوئر فیک دارد و چه کسی ندارد.

1) به دنبال یک نشانه غیرعادی در روند رشد تعداد فالوئرها باشید

بیشتر معاملات فالوئر فیک، خریدهای عمده هستند، بنابراین خرید فالوور فیک خود را در روند رشد فالوورها نشان می‌دهد. اگر یک نفر به طور متوسط فالوورهایش هفتگی 100 نفر افزایش پیدا می‌کند، و یک هفته تعداد آن‌ها به صورت ناگهانی ۵،۰۰۰ نفر افزایش بیابد، به احتمال زیاد این حساب کاربری فالوو فیک خریداری کرده است.

این کار می‌تواند توسط اینفلوئنسرهای ایرانی و خارجی انجام شود اگر می‌خواهید لیستی از اینفلوئنسرهای ایرانی را ببینید توصیه می‌کنیم تا صفحه برترین اینفلوئنسرهای ایرانی را مطالعه کنید.

اگر قصد راه‌اندازی کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ دارید، می‌توانید از خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ آژانس دیجیتال مارکتینگ لاوان استفاده کنید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۹۳۳۷ داخلی شماره ۷۰۶ تماس بگیرید.

2) بدانید که حساب‌ کاربری فالوئرهای فیک چگونه‌ است:

چهار نشانه ساده برای شناسایی یک ربات از یک فرد واقعی وجود دارد:

  • پروفایل ربات‌ها هیچ فعالیت خاصی در شبکه اجتماعی ندارد. اگر تنها محتوای موجود در پروفایل کاربر، عکس پروفایل او باشد، احتمالاً یک ربات است.
  • عکس پروفایل ربات‌ها جعلی به نظر می‌رسد. به سادگی می‌توان به این مورد پی برد. اگر شک دارید، از جستجوی تصاویر Google استفاده کنید تا ببینید آیا این عکس از شخص واقعی گرفته شده و یا تکراری است.
  • محتوایی که منتشر می‌کنند با هم مرتبط نیستند. نمونه‌ای از این امر می‌تواند به اشتراک گذاری پست و یا ثبت کامنت با زبان‌های مختلف و زیر پست‌های غیرمرتبط باشد.
  • فالو کردن تعداد غیرمعقولی از افراد یکی از نشانه‌های کاربرهای فیک است. اگر یک کاربر که دارای 300 فالوور است، 20،000 نفر را فالو کند، باید حساب کاربری او را با دقت بیشتری بررسی کرد.

فالوور فیک

3) مراقب تعداد بسیار زیاد فالوور و تعامل بسیار کم آنان باشید!

اینکه یک اینفلوئنسر تعامل بسیار کمی در پست‌های خود دریافت می‌کند، ممکن است به دلیل داشتن فالوئر فیک باشد. اگر یک کاربر یک میلیون فالوئر دارد، با این حال آنها در تلاش هستند تا تعداد انگشت شماری پست‌هایش را لایک کنند، به معنای فیک بودن فالوئرهای آنان است.

برای هکرها نوشتن یک رشته از کد جهت فعال کردن رباتی که یک پست را لایک کند آسان است،  اما برای آن ربات اظهار نظر کردن در مورد یک پست بسیار دشوار خواهد بود. برای اینکه با نرخ تعامل مناسب در اینستاگرام آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم مقاله متوسط نرخ مشارکت در کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ را مطالعه کنید.