بستن

تشخیص فالوئر فیک اینفلوئنسرها

getty_494618612_2000133320009280392_343227

خرید فالوور فیک در اینستاگرام بسیار رواج دارد بنابراین اجازه ندهید که اعداد شما را فریب دهند! با افزایش محبوبیت اینفلوئنسر مارکتینگ، جای تعجب نیست که خرید فالوور جعلی اینقدر رواج داشته باشد. اما خوشبختانه، روش‌هایی وجود دارد که تشخیص بدهیم که چه کسی فالوئر فیک دارد و چه کسی ندارد.

۱) به دنبال یک نشانه غیرعادی در روند رشد تعداد فالوئرها باشید

بیشتر معاملات فالوئر فیک، خریدهای عمده هستند، بنابراین خرید فالوور فیک خود را در روند رشد فالوورها نشان می‌دهد. اگر یک نفر به طور متوسط فالوورهایش هفتگی ۱۰۰ نفر افزایش پیدا می‌کند، و یک هفته تعداد آن‌ها به صورت ناگهانی ۵،۰۰۰ نفر افزایش بیابد، به احتمال زیاد این حساب کاربری فالوو فیک خریداری کرده است.

این کار می‌تواند توسط اینفلوئنسرهای ایرانی و خارجی انجام شود اگر می‌خواهید لیستی از اینفلوئنسرهای ایرانی را ببینید توصیه می‌کنیم تا صفحه برترین اینفلوئنسرهای ایرانی را مطالعه کنید.

اگر قصد راه‌اندازی کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ دارید، می‌توانید از خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ آژانس دیجیتال مارکتینگ لاوان استفاده کنید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۹۳۳۷ داخلی شماره ۷۰۶ تماس بگیرید.

۲) بدانید که حساب‌ کاربری فالوئرهای فیک چگونه‌ است:

چهار نشانه ساده برای شناسایی یک ربات از یک فرد واقعی وجود دارد:

  • پروفایل ربات‌ها هیچ فعالیت خاصی در شبکه اجتماعی ندارد. اگر تنها محتوای موجود در پروفایل کاربر، عکس پروفایل او باشد، احتمالاً یک ربات است.
  • عکس پروفایل ربات‌ها جعلی به نظر می‌رسد. به سادگی می‌توان به این مورد پی برد. اگر شک دارید، از جستجوی تصاویر Google استفاده کنید تا ببینید آیا این عکس از شخص واقعی گرفته شده و یا تکراری است.
  • محتوایی که منتشر می‌کنند با هم مرتبط نیستند. نمونه‌ای از این امر می‌تواند به اشتراک گذاری پست و یا ثبت کامنت با زبان‌های مختلف و زیر پست‌های غیرمرتبط باشد.
  • فالو کردن تعداد غیرمعقولی از افراد یکی از نشانه‌های کاربرهای فیک است. اگر یک کاربر که دارای ۳۰۰ فالوور است، ۲۰،۰۰۰ نفر را فالو کند، باید حساب کاربری او را با دقت بیشتری بررسی کرد.
فالوور فیک

۳) مراقب تعداد بسیار زیاد فالوور و تعامل بسیار کم آنان باشید!

اینکه یک اینفلوئنسر تعامل بسیار کمی در پست‌های خود دریافت می‌کند، ممکن است به دلیل داشتن فالوئر فیک باشد. اگر یک کاربر یک میلیون فالوئر دارد، با این حال آنها در تلاش هستند تا تعداد انگشت شماری پست‌هایش را لایک کنند، به معنای فیک بودن فالوئرهای آنان است.

برای هکرها نوشتن یک رشته از کد جهت فعال کردن رباتی که یک پست را لایک کند آسان است،  اما برای آن ربات اظهار نظر کردن در مورد یک پست بسیار دشوار خواهد بود. برای اینکه با نرخ تعامل مناسب در اینستاگرام آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم مقاله متوسط نرخ مشارکت در کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ را مطالعه کنید.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
گزارش جدیدی در رابطه با سلبریتی‌هایی که بیشترین فالوور فیک را دارند منتشر شده است
اشخاصی که به مدیریت شبکه های اجتماعی می‌پردازند تا حدودی شبیه به خبرنگاران هستند. از
یک استراتژی برای هر کاری به معنای برنامه‌ای اجرایی برای شماست که شامل تمام جزئیات
برچسب : افزایش فالوئر در اینستاگراماینفلوئنسراینفلوئنسر مارکتینگتبلیغات اینستاگرامشبکه اجتماعیفالوور تقلبیفالوور فیک
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
دنیای کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ بسیار وسیع و گسترده است و…