قرعه کشی بیژن ، جشنواره پرتپش بیژن با جوایز 50 میلیون تومانی

قرعه کشی بیژن

جشنواره پرتپش بیژن از 16 مهرماه سال 1400 آغاز شده‌است و در قرعه کشی بیژن هر دو هفته یکبار 7 جایزه 50 میلیون تومانی برای افراد شرکت کننده در نظر گرفته شده است.

صنایع غذایی بیژن از سال 1348 شروع به فعالیت کرد. در آن زمان محصول اصلی بیژن سس کچاپ بود و با ادامه پیشرفتش محصولات دیگری را از جمله سس سفید یا مایونز، سس اسپاگتی، پنیر پیتزا و… را به سبد محصولات خود اضافه کرد.

همچنین بیژن نخستین شرکتی بود که به فروش خیارشور در ظرف‌های شیشه‌ای به جای قوطی‌های فلزی پرداخت؛ هرچند این کار در ابتدا با مخالفت شدید وزارت بهداری و مؤسسه استاندارد مواجه بود، اما بعد از خیارشور، برای اولین بار رب گوجه فرنگی نیز در سال 1358 با ظرف شیشه‌ای به بازار عرضه شد.

در حال حاضر نیز صنایع غذایی بیژن به دنبال افزایش شناسایی برند و فروش خود با اجرای جشنواره پرتپش بیژن با جوایز 50 میلیون تومانی کمک هزینه خرید کالای ایرانی برای 7 نفر در هر دو هفته یکبار در قرعه کشی بیژن است.

بیشتر بخوانید: قرعه کشی میهن

بیژن خونتون با جایزه نمیوفته!

قرعه کشی بیژن

این شعار جدید تبلیغات بیژن و قرعه کشی بیژن است. شما می‌توانید تا با ارسال کد روی محصولات به شماره 1000780 در قرعه کشی 7 جایزه 50 میلیون تومانی کمک هزینه خرید کالای ایرانی که به صورت دو هفته یکبار انجام می‌شود، شرکت کنید.

نحوه شرکت در قرعه کشی بیژن

جشنواره پرتپش بیژن

عضویت در جشنواره پرتپش بیژن از 16 مهر ماه 1400 امکان پذیر شده است.

برخلاف جشنواره 1400 طبیعت که شرکت در قرعه کشی تنها با تهیه محصولات چای و برنج این شرکت امکان پذیر است و دو قرعه کشی دو هفته یک‌بار آن برای هر محصول به صورت جداگانه انجام می‌شود، شما می‌توانید با تهیه انواع محصولات صنایع غذایی بیژن (سس، کنسرو، شور و ترشی، زیتون و…) در قرعه کشی بیژن شرکت کنید.

برای شرکت در قرعه کشی تها کافیست تا کد قرعه کشی درج شده بر روی محصولات را به شماره 1000780 پیامک کنید تا در این قرعه‌کشی شرکت کنید.

زمان قرعه کشی بیژن

اولین قرعه کشی از جشنواره پرتپش بیژن در تاریخ دوم آذر ماه 1400 انجام خواهد شد و مراسم قرعه کشی بیژن از شبکه‌های سیما با اجرای مجریان معروف و با حضور امین حیایی به عنوان سفیر برند بیژن و نماینده رسمی صدا و سیما برگزار خواهد شد.

با توجه به نظم دو هفته یک‌بار قرعه کشی بیژن دوره‌های بعدی قرعه کشی در تاریخ‌های زیر خواهد بود:

  • دوره اول: 2 آذز 1400
  • دوره دوم: 16 آذر 1400
  • دوره سوم: 30 آذر 1400
  • دوره چهارم: 14 دی 1400
  • و…

سوتی تبلیغات بیژن در تقلید از یک برند خارجی

در حال حاضر شعار قرعه کشی بیژن، «بیژن خونتون با جایزه نمیوفته» است. این در حالی‌ست که اگر به یاد داشته باشید، چند ماه گذشته شعار تبلیغات بیژن «بیژن خونتون نیوفته» بود.

سوتی تبلیغات بیژن

برخی بر این باور اند که این شعار برگرفته و کپی شده از شعار برند اسنیکرز که “You are not you, When you are hungry” بود است (همین شعار و تبلیغات گسترده این برند نشان‌دهنده بهره‌مندی از بهترین افراد متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ می‌باشد).

جشنواره پرتپش بیژن

سوتی این تبلیغات در این مورد است که با توجه به این که برند Snickers محصولاتش از نوع «تنقلات» یا «میان وعده» محسوب می‌شود، اما کسی نمی‌تواند تا محصولات بیژن را به جای یک وعده خوراکی مصرف کند.

دستمزد امین حیایی از تبلیغات بیژن چقدر است؟

درآمد امین حیایی از تبلیغات بیژن

همانطور که می‌دانید امین حیایی سفیر برند بیژن است؛ به این معنا که همانطور که شما ستاره مورد نظرتان را به‌عنوان سفیر برند خود معرفی می‌کنید او نیز باید شما را معرفی کند. و این نکته به تنهایی نشان می‌دهد که یک سفیر تا چه حد می‌تواند برای برند شما ارزش افزوده ایجاد کند. لذا در نظر گرفتن خصوصیات همگن بین برند و سفیر برند بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید: سفیر برند | فهرست سفیران برند در ایران

آن طور که مشخص است، امین حیایی برای انجام اولین سری تبلیغات بیژن با شعار «بیژن خونتون نیوفته» مبلغی بین 600 تا 700 میلیون تومان را دریافت کرده، که بسیار بیشتر از دستمزد بازیگران برای کارهای هنری‌شان است که البته منطقی نیز هست.

یک کارشناس اظهار کرد که اغلب بازیگران و خود شرکت‌ها قرارداد را محرمانه امضا می‌کنند، چون نه تنها افشای اطلاعات مربوط به قراردادها می‌تواند برای آنها حاشیه درست کند؛ بلکه خلاف معافیت مالیاتی که فعالیت‌های هنری دارند، این دست فعالیت‌ها مشمول مالیات می‌شوند و هر دو طرف باید آن را در اظهارنامه مالیاتی‌شان قید کنند.

امین حیایی هم که مدتی است بعد از حضور در سریال آقازاده در سینما و تلویزیون کم رنگ شده اما همچنان محبوب است، مدتی است که سفیر برند محصولات بیژن شده. حالا نه تنها او را در تبلیغ تلویزیونی سس بیژن می‌بینیم، بلکه تصویر بزرگش روی ماشین‌های حمل مواد غذایی و بیلبوردها هم دیده می‌شود و در آینده‌ای نزدیک او را در مراسم قرعه کشی بیژن نیز خواهیم دید.

یکی از هوشمندی‌های تبلیغات بیژن با حضور امین حیایی، سبک تیزری است که امین حیایی در آن حضور دارد؛ این تیزر با شوخ و شنگی‌هایی که در سبک بازی او در فیلم‌ها می‌بینیم همراه است، که به این تبلیغات جذابیت بیشتری می‌بخشد.

سوالات متداول درباره قرعه کشی بیژن

نحوه شرکت در قرعه کشی بیژن

برای شرکت در قرعه کشی جشنواره پرتپش بیژن تنها کافیست تا کد درج شده روی محصولات بیژن را به شماره 1000780 پیامک کنید.

جایزه قرعه کشی بیژن چیست؟

7 جایزه 50 میلیون تومانی کمک هزینه خرید کالای ایرانی به صورت هر دو هفته یکبار قرعه کشی می‌شود و مراسم قرعه کشی نیز با حضور امین حیایی در شبکه‌های صدا و سیما نمایش داده خواهد شد.

زمان قرعه کشی بیژن

اولین دوره قرعه کشی جشنواره پرتپش بیژن در تاریخ 2 آذز ماه 1400 انجام خواهد شد و بعد از آن به صورت دو هفته یک‌بار انجام می‌شود.

با خرید کدام محصولات بیژن می‌توان در جشنواره پرتپش بیژن شرکت کرد؟

شما می‌توانید با تهیه محصولات مختلف صنایع غذایی بیژن (سس، کنسرو، شور و ترشی، زیتون و …) در قرعه کشی بیژن شرکت کنید.