بستن
تبلیغات

دومین کمپین تبلیغاتی مک‌دونالد با پیکتوگرام‌ Mcdonalds

دومین کمپین تبلیغاتی  مک‌دونالدز با پیکتوگرام‌ ۱

پس از کمپین تبلیغاتی مک‌دونالد با پیکتوگرام‌ در سال ۲۰۱۴ و بازخوردهای مثبت آن ( مراجعه به مطلب گذشته )، مک‌دونالدز در سال ۲۰۱۵ نیز با تغییراتی در پیکتوگرام‌ های تبلیغاتی خود و استفاده از المان‌های شبکه‌های اجتماعی این طرح را با پوشش گسترده‌تری نسبت به سال گذشته در فرانسه اجرایی کرد.

پیکنوگرام‌های کمپین تبلیغاتی مک‌دونالد با نشأت گرفتن از چهار محصول کلیدی و معروف آن یعنی همبرگر، سیب زمینی سرخ کرده، بسته غذای کودک و قهوه طراحی شده‌اند که بدین ترتیب با استفاده از Like،Smile،love و نت موسیقی این پیکتوگرام‌ ها شکل گرفتند.

اما علاوه بر موفقیت‌های تبلیغاتی مک‌دونالدز در استفاده از این پیکتوگرام‌ها، این‌بار مک‌دونالدز پا را فراتر گذاشت و با تولید تی‌شرت، ساک دستی، شال، کیس آیفون، دفتر یادداشت و کارت پستال دیزاین شده با این سری از پیکتوگرام‌‌ها در یکی از معروفترین نمایش‌های فشن پاریس به نام  Colette شرکت کرد.

دومین کمپین تبلیغاتی مک‌دونالدز با پیکتوگرام‌دومین کمپین تبلیغاتی مک‌دونالدز با پیکتوگرام‌ 3
مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
همان‌طوری که هستی بیا ... Venez comme vous êtes حس شما هرچیزی که هست فرقی
اینستاگرام مارکتینگ یا بازاریابی اینستاگرامی، زمینی جدید و بکر برای تبلیغات و بازاریابی است که
تبلیغات دیجیتال را این روزها بیشتر از هر نوع تبلیغات دیگر می‌‌بینید؟ این حس‌تان احتمالاً
برچسب : Colette fashionfashion showmcdonaldMcDonald’s pictograms campaignpictogramپیکتوگرام‌ چیستتبلیغات مک‌دونالدزنمایش مد و فشن
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
آیا می‌خواهید بدانید کدام‌یک از رسانه‌های اجتماعی برای کسب‌وکار شما…