دومین کمپین تبلیغاتی مک‌دونالد با پیکتوگرام‌ Mcdonalds

زمان مطالعه < 1 دقیقه2.8K۰

پس از کمپین تبلیغاتی مک‌دونالد با پیکتوگرام‌ در سال ۲۰۱۴ و بازخوردهای مثبت آن ( مراجعه به مطلب گذشته )، مک‌دونالدز در سال ۲۰۱۵ نیز با تغییراتی در پیکتوگرام‌ های تبلیغاتی خود و استفاده از المان‌های شبکه‌های اجتماعی این طرح را با پوشش گسترده‌تری نسبت به سال گذشته در فرانسه اجرایی کرد.

پیکنوگرام‌های کمپین تبلیغاتی مک‌دونالد با نشأت گرفتن از چهار محصول کلیدی و معروف آن یعنی همبرگر، سیب زمینی سرخ کرده، بسته غذای کودک و قهوه طراحی شده‌اند که بدین ترتیب با استفاده از Like،Smile،love و نت موسیقی این پیکتوگرام‌ ها شکل گرفتند.

اما علاوه بر موفقیت‌های تبلیغاتی مک‌دونالدز در استفاده از این پیکتوگرام‌ها، این‌بار مک‌دونالدز پا را فراتر گذاشت و با تولید تی‌شرت، ساک دستی، شال، کیس آیفون، دفتر یادداشت و کارت پستال دیزاین شده با این سری از پیکتوگرام‌‌ها در یکی از معروفترین نمایش‌های فشن پاریس به نام  Colette شرکت کرد.

دومین کمپین تبلیغاتی مک‌دونالدز با پیکتوگرام‌دومین کمپین تبلیغاتی مک‌دونالدز با پیکتوگرام‌ 3

لینک کوتاه
http://bit.ly/2IaoBRb

799 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند