کمپین گوریلا مارکتینگ پرایمارک با استفاده از بیلبوردهای انسانی

تبلیغات محیطی بستر مناسبی برای ارائه طرح‌های خلاقانه هستند. چیزی که متصدیان تبلیغات معمولاً آن را نادیده می‌گیرند، قابلیت جلب توجه است. تبلیغات محیطی به این دلیل که امکان فهم موضوع و پیام بازاریابی را برای مخاطبان زیادی فراهم می‌کنند، باعث می‌شوند که پیام تبلیغاتی بیشتر از یک بار دیده شود و توجه مخاطبان متعددی را جلب کند. در حوزه تبلیغات محیطی، یک راه بسیار مؤثر برای جلب توجه مخاطبین استفاده از کمپین گوریلا مارکتینگ است.

اگر قصد راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی دارید، می‌توانید از خدمات طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی که توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ لاوان ارائه می‌شود، استفاده کنید. برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره 02189337 داخلی 706 تماس بگیرید.

استفاده از بیلبورد انسانی برای کمپین گوریلا مارکتینگ

بیلبورد انسانی یک نوع از تبلیغات محیطی است که باعث تعامل مصرف‌کننده می‌شود. این نوع تبلیغات برای تبلیغات در فضای باز و معرفی فروشگاه‌های خرده‌فروشی، رویدادهای محلی و رستوران‌ها و یا آگاهی‌بخشی به مردم در مورد مسائل اجتماعی بسیار مؤثر هستند.

بیلبوردهای انسانی در قالب کاروان، در گروه‌های سه نفره یا بیشتر حرکت می‌کنند و بسته به شلوغی محلی که در آن حضور دارند می‌توانند بسیار تأثیرگذارتر از بیلبوردهای خیابانی باشند. با کمی خلاقیت و استقرار تیم‌های تبلیغاتی در قالب بیلبوردهای متحرک می‌توانید محتوای جالبی را برای رسیدن به سطح تأثیرگذاری مطلوب بر مصرف‌کنندگان ایجاد کنید.در ادامه با یکی از نمونه‌های کمپین گوریلا مارکتینگ با استفاده از بیلبوردهای انسانی که توسط فروشگاه پرایمارک اجرا شده، آشنا خواهیم شد.

مطالعه بیشتر: نمونه هایی از کمپین گوریلا مارکتینگ

کمپین پرایمارک

فروشگاه‌های پرایمارک به دلیل همسویی با جریان مد و قیمت‌های شگفت‌انگیز در میان مشتریان بسیار شناخته شده هستند. برای جشن گرفتن بازگشایی یکی از شعب مهم فروشگاه در ایالات متحده، آن‌ها به چیزی شگفت‌انگیزتر از یک مراسم قیچی کردن روبان قرمز افتتاحیه احتیاج داشتند.
در روزهای منتهی به افتتاحیه، آژانس مستقر در بوستون (Sleek Machine) به پرایمارک کمک کرد تا یک کمپین گوریلا مارکتینگ در King of Prussia Mall، یکی از بزرگترین و شلوغ‌ترین مراکز خرید آمریکا درست در خارج از فیلادلفیا، پنسیلوانیا انجام دهد.

بیلبوردهای انسانی پرایمارک

مسئولین برگزاری این کمپین، تعدادهای زیادی از کیسه‌های بزرگ را که شبیه کیسه‌های خرید پرایمارک طراحی شده بودند پر از لباس کردند و افرادی را به بیلبوردهای متحرک تبدیل کردند که خبر از یک افتتاحیه با شکوه می‌دادندو  به صورت هم‌زمان مخاطبین را برای بهره‌مندی از شانس برنده شدن یک کیف بزرگ محصولات تا سقف 500 دلار به مراجعه فروشگاه ترغیب می‌کردند.