درج آگهی

تبلیغات در آیمارکتور

آیمارکتور به‌عنوان یک مجله اینترنتی فعال و مستقل در حوزه تولید، تالیف یا تهیه محتوای حوزه‌های بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات آماده همکاری با شرکت‌ها، سازمان‌ها و برندهای معتبر داخلی و خارجی است.
شما می‎توانید از چند طریق مختلف با مخاطبین آیمارکتور ارتباط برقرار کرده و به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازید:


اسپانسر مطلب:
شما می‌توانید بر اساس یک موضوع خاص مانند بازاریابی، تبلیغات یا برندینگ اسپانسر مطالب آن دسته‌بندی شوید. در این نوع اسپانسری، جمله‌ای در انتهای مطالب درج می‌شود که نشان می‌دهد حمایت مالی از تولید محتوای مطلب با کمک شما انجام گرفته است.

نمونه:شرکت تبلیغاتی لاوان ، فعال در حوزه طراحی سایت ، اسپانسر تولید محتوای این مطلب بوده است.


گزارش آگهی:
نوشتن گزارش آگهی در آیمارکتور با دیگر وب‌سایت‌ها متفاوت است.
مدیر سایت پس از دریافت گزارش آگهی شما، در صورت مورد تأیید بودن و همخوانی داشتن با استانداردهای مجله اینترنتی آیمارکتور نسبت به انتشار آن با درج واژه « گزارش آگهی » در ابتدای مطلب اقدام می‌کند.
شایان توجه است برای احترام به مخاطب و حساسیت‌های حرفه‌ای این نوع تبلیغات بسیار سختگیرانه انجام می‌شود.


آگهی در اینستاگرام
آیمارکتور با داشتن صفحه رسمی با پنج هزار دنبال کننده در اینستاگرام آماده انتشار آگهی و تبلیغات چاپی شما به شکل رایگان نیز وجود دارد.
ما را در اینستاگرام دنبال کنید: http://www.instagram.com/imarketor


وب‌بنر:
تفاوت درج آگهی در مجله اینترنتی آیمارکتور به تعداد بازدید شدن آگهی نیست بلکه مخاطبینی که آگهی شما را مشاهده می‌کنند از افرادی هستند که یا در حوزه بازاریابی و برندینگ فعال هستند و یا علاقه‌مند به این حوزه به‌صورت تخصصی هستند.
شما می‌توانید در منوی اصلی، ستون کناری و یا در خبرخوان آیمارکتور بنر خود را درج کنید.

چهار هفته دو هفته جایگاه
ده میلیون ریال شش میلیون ریال بنر اصلی
پنج میلیون ریال سه میلیون ریال ستون کناری

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه همکاری و درج آگهی با ما با شماره تلفن 09125194212 تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم زیر به ما ایمیل بزنید.